Мої цінності та бачення власної ролі

Я вірю в порядність та повагу один до одного. Я довіряю людям та вірю в те, що вони здатні змінюватися на краще. Тому я з радістю допомагаю тим, хто прагне нових знань, хто прикладає зусилля задля зміни себе та навколишнього середовища на краще.

Я вірю в те, що зміни навколо починаються зі зміни себе. Саме тому, я обрав шлях постійного навчання, роботи над собою та вдосконалення, з тим, щоби ділитися цими знаннями та усвідомленнями з людьми.

 

Професійна діяльність

Радник Фонду енергоефективності та інноваційного парку UNIT.City, Експерт Глобального договору ООН, Член експертної ради Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи (Kmbs). Викладач MBA програм Kmbs за напрямом «Управління інноваціями». 

Маю 14-річний досвід з управління інвестиційними та інноваційними проектами у сфері фінансових технологій, HFT, Big Data, оборонних технологій, кібербезпеки, сонячної енергетики, агро-технологій та криптоекономіки. Донедавна, Керівник зі стратегії та технологічного розвитку «Української Міжбанківської Валютної Біржі» (УМВБ), Керівник з інновацій Державного оборонного підприємства «СпецТехноЕкспорт».

 

Досвід роботи

З 2018 року Дмитро Шестаков фокусується на цифрових інноваційних рішеннях для корпоративних та споживацьких потреб. Створив та запустив аналітичну платформу CryptoExchangeRanks (CER) та інтеграційну платформу з обробки великих даних для традиційних трейдингових рішень в софтверно-аналітичній компанії Modex.

У 2016-2018 рр. очолював напрямок інновацій Державного оборонного підприємства «СпецТехноЕкспорт», входив до складу стратегічної робочої групи з розробки стратегії та реформування Державного концерну «Укроборонпром». В цей період, координував розвиток інкубатору інноваційних проектів «Платформа Розвитку Інновацій», що є spin-off проектом в рамках реалізації моделі розвитку проривних проектів у співробітництві з колишнім директором американської Агенції Провідних Оборонних Розробок (DARPA) доктором Ентоні Тетером.

У 2013-2016 рр. Дмитро Шестаков займав позицію Керівника зі стратегії та розвитку «УМВБ», де відповідав за напрямок біржових технологій та торгових інструментів у співробітництві з компаніями NYSE Euronext та Bloomberg. У 2005-2013 рр. займався управлінням інвестиційними проектами та розробкою нових продуктів в Компанії з управління активами «Амадеус», інвестиційній групі «Сократ», сімейному офісі «Голдман Майлстоун».

 

Освіта

Магістр з економіки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (2009).

Випускник MBA у сфері фінансів (2013) та Школи стратегічного архітектора Києво-Могилянської Бінес-Школи (2017).

Випускник Докторської̈ школи Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (НаУКМА) (2017), PhD з фінансів та управління інноваційними проектами (2019).

Дипломований професіонал з управління проектами (PMP) міжнародним Інститутом з управління проектами (PMI) (2019), Член PMI Kyiv Chapter.

Автор міжнародних наукових публікацій на тему стратегії, фінансів, управління ризиками та інновацій̆. 

 

Політична активність 

У 2014-2016 рр. Шестаков Дмитро Юрійович був помічником Народного депутата України VIII скликання Мушака Олексія Петровича.

 

Громадська діяльність

З 2009 року є ініціатором створення, співзасновником та Членом наглядової ради Чернівецької ГО "Суспільних ініціатив".

З 2015 року є Членом та Віце-президентом зі стратегії та аналізу ГО "Українське агентство кластерного розвитку "КЛАСТ-УА".

З 2016 року є ініціатором створення, співзасновником та Членом наглядової ради ГО "Яблуневий кластер "Буковина".

 

Спортивні досягнення

У 1995-2002 рр. займався Карате, 1й Дан (Чорний пояс), сертифікований Міжнародною федерацією карате (WKF), неодноразовий призер чемпіонатів України.

У 2002-2006 рр. займався єдиноборствами Він-Чунь, Тайським боксом та змішаними єдиноборствами MMA.

У 2006-2010 рр. займався Таеквон-до.

З 2011 року практикую йогу.

 

Творча діяльність

З 2001 року граю на гітарі. У 2002-2004 рр. навчався у Чернівецькій музичній школі, грав у складі діксиленду та виступав на сцені Чернівецького Драматичного театру ім. Ольги Кобилянської. 

Переможець Всеукраїнського конкурсу авторської пісні у 2002 році.