Jazz do it innovative

Для когось джаз - це сповнені шумом джунглі, тоді як для інших - смакота знайомих нот та креативної логіки, до певної міри передбачуваної та доволі зрозумілої. 

Інновації є подібними джазу, і для мене це те, що наповнює мене задоволенням та легкістю. Знаючи тонкі аспекти та методологічні підходи розробки та впровадження інноваційних продуктів, я створюю музику, що приносить задоволення "слухачам".

Професійна діяльність

16-й рік поспіль займаюсь розробкою нових продуктів та управлінням інноваційними проєктами у сфері FinTech, Big Data, оборонних технологій, кібербезпеки та криптоекономіки. Є експертом з інновацій Програм розвитку та Глобального договору ООН, співзасновником компанії з розвитку нових продуктів Thinkera, членом міжнародної Асоціації розробки та управління продуктами (PDMA) та членом PMI Kyiv Chapter, ангелом Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи (Kmbs), PhD, MBA, PMP.

Працював над проєктами з розробки, запуску та розвитку інноваційного парку UNIT.City та Державного Фонду енергоефективності України, створенням проривних рішень у напрямку доповненої реальності та космічних технологій з найбільшими у світі центрами розробки оборонних технологій DRDO (Індія) та DARPA (США). Створював напрямок інновацій та керував портфелем з розробки нових продуктів та технологій Державного оборонного підприємства «СпецТехноЕкспорт». Керував розробкою трейдингових систем у співробітництві з компаніями NYSE Euronext, Bloomberg та Modex.

Серед успішних створених інноваційних продуктів та рішень, в тому числі - стрімінгова аналітична платформа CryptoExchangeRanks, cybersecurity платформа Hacken, система доповненої реальності LimpidArmor, повітряні безпілотники Sparrow та наземний безпілотник Fantom. На початку кар'єри займався створенням та запуском перших в Україні індексного інвестиційного фонду та фонду довірчого управління, а також створенні та запуску найбільш інноваційної норкової ферми у світі.

 

Освіта

Доктор філософії (Ph.D.) з фінансів та інновацій Києво-Могилянської Академії (2020), кандидат економічних наук Київського Національного Торгівельно-Економічного Університету (2019), дипломований професіонал з управління проєктами (PMP) міжнародним інститутом PMI (2019).

Випускник Докторської̈ школи Києво-Могилянської Академії (2017), автор міжнародних наукових публікацій на тему інновацій та управління ризиками. Випускник Школи стратегічного архітектора (2017) та EMBA у сфері фінансів та банківництва Kmbs (2013). Магістр з економіки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (2009). 

 

Спорт та музика

Більше 20 років займаюся східними єдиноборствами, а саме Карате, Він-Чунь, Тайським боксом, Таеквон-до та MMA. Володар Чорного поясу (1й Дан) з Карате, сертифікований Міжнародною федерацією WKF, неодноразовий призер чемпіонатів України.

Більше 10 років практикую йогу.

Граю на гітарі, а на початку 2000-х рр. грав у складі діксиленду та виступав на сцені Чернівецького Драматичного театру ім. Ольги Кобилянської та був переможцем Всеукраїнського конкурсу авторської пісні у 2002 році.